HHF4W

HHF4W
 

"High Heels For 4 Wheels"

KolayOto Blog'un tamamen kadınlar tarafından yönetilen ve kadınlara yönelik otomobil içerikleri yayınlayan kategorisidir.

BİZ KİMİZ?

HighHeelsFor4Wheels: Erkeklerin egemen olduğu otomotiv sektörüne kendine has hayalleri, fikirleri ve yöntemleriyle yeni bir soluk getirmek isteyen Hazal ve Selin adlı iki genç kadın girişimciden oluşan küçük bir ekiptir.

Bizi şimdiye kadar duymamış olsanız da bundan sonra otomotiv sektöründe adımızdan sıkça söz ettiren işlere imza atacağımızdan emin olabilirsiniz.

Biz kadınlar genelde aracımızla ilgili bir sorunumuz olduğunda yakın gördüğümüz bir erkekten yardım/fikir isteriz. Sebebi de, içimizi darlayan adını daha önce duymadığımız yüzlerce terimle dolu yazıları okumaktan, bize birbirinden çok da farklı görülmeyen lastikler arasında seçim yapmaya çalışmaktan, gönlümüze göre çeşit çeşit, renk renk araba aksesuarları ararken internette kaybolmaktan çok sıkılmamız. Bu iş bu kadar da zor olmak zorunda mı gerçekten?

Biz kadınların kendi ayakları üzerinde kimseye ihtiyaç duymadan yaşadığı günümüz dünyasında, sırf kendi araçlarımızın dilinden anlamıyoruz diye sürekli başkalarından yardım beklememiz sizce de saçma değil mi?

)

Bundan sonra arabanızla ilgili neden yandığına anlam veremediğiniz uyarı ışıklarının neden yandığı ve  nasıl söndürüleceğinden tutun, doğru lastik seçiminin inceliklerine, keyifli bir sürüş deneyimi  için birbirinden özgün fikirlere, arabanızı gören herkesin kıskanmasına sebep olacak aksesuarlara hatta ve hatta nasıl lastik değiştireceğinizi anlatan bizzat bizim çektiğimiz eğlenceli videolara kadar aracınıza dair her şeyi, hemcinsleriniz olarak kendimize has tarzımızla anlatacağız. Bunu yaparken de işin içine olabildiğince neşe, eğlence ve tabi ki kadın ruhu katmaya çalışacağız.

İnovatif bakış açısı ve müşteri memnuniyeti tabanlı yapısıyla Kolayoto,her geçen gün bizlere daha kolay ve daha güvenilir çözümler sunmak için çalışıyor. Biz de bu vizyonun bir parçası olmak ve Kolayoto'ya tabiri caizse “kadın eli değdirmek” için burada olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Sizlerden,bu yolda beraber olduğumuzu bilmenizi ve arabanızla ilgili merak ettiğiniz her şeyi,önerilerinizi,şikayetlerinizi veya arayıp hiçbir yerde bulamadığınız araç aksesuarları taleplerinizi aşağıda yer alan mail adresimize iletmenizi istiyoruz.

Bizi izlemeye devam edin

Xoxo – HHF4W

[email protected]