Orhan ve Burçin WRC2’ye Hızlı Başladı!

Orhan ve Burçin WRC2’ye Hızlı Başladı!

Paylaş
Orhan ve Burçin WRC2’ye Hızlı Başladı!
Orhan Avcıoğlu ilk WRC2 klasmanındaki rallisini başarıyla tamamladı!

06-08 Ekim tarihlerinde İspanya Catalunya’da gerçekleştirilen Rally RACC Catalunya‘da Dünya Ralli Şampiyonası‘ndaki ilk startını alan Toksport WRT ekibi Orhan Avcıoğlu-Burçin Korkmaz, WRC2 kategorisinde Skoda Fabia R5 ile 8.sırada finiş gördüler. Yanında olmaktan gurur duyduğumuz Orhan ve Burçin böylece ilk dünya şampiyonası sınavını başarıyla tamamlamış oldu!

Avcıoğlu, yarışın ardından sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Unutulmaz bir hafta geçirdik. Tecrübe kazanabilmek için katıldığımız Rally Catalunya’da her etap yeni bir deneyim oldu ve çok öğrendik. Yarışı WRC2’de 8. bitirmek ise kaymağı oldu. Bana güvenen abim/kardeşim Burçin Korkmaz ve bize Toksport WRT’ye çok teşekkürler.” açıklamasını yaptı.

Orhan Avcıoğlu-Burçin Korkmaz, lider durumda yer aldıkları Avrupa Ralli Kupası kapsamındaki Balkan Ralli Kupası son yarışı için Skoda Fabia R5 ile 20-22 Ekim tarihlerinde Marmaris Rally Turkey‘de start alacaklar. Dünya Ralli Şampiyonası WRC2 kategorisindeki ikinci sınavları ise, 17-19 Kasım tarihleri arasında Büyük Britanya’daki sezonun son rallisi Rally GB (İngiltere) olacak.

Sizi tebrik ediyor ve başarılarınızın devamını diliyoruz!

Yorum yok

Yorum bırak