High Heels for four Wheels ekibi kimdir?

High Heels for four Wheels ekibi kimdir?

Paylaş
High Heels for four Wheels ekibi kimdir?

HighHeelsFor4Wheels: Erkeklerin egemen olduğu otomotiv sektörüne kendine has hayalleri, fikirleri ve yöntemleriyle yeni bir soluk getirmek isteyen iki genç kadın girişimciden oluşan küçük bir ekiptir. Bizi şimdiye kadar duymamış olsanız da bundan sonra otomotiv sektöründe adımızdan sıkça söz ettiren işlere imza atacağımızdan emin olabilirsiniz.

İnovatif yapısı ve tüketiciye kolay çözümler sunmayı çok iyi başaran Kolayoto’ya en içten tabiriyle “kadın eli değdirmek” için buradayız.

Selin Ergin
Yeditepe Üniversitesi
Uluslararası İşletme Yönetimi (Almanca)

Biz kadınlar genelde aracımızla ilgili bir sorunumuz olduğunda yakın gördüğümüz bir erkekten yardım/fikir isteriz. Sebebi de, içimizi darlayan adını daha önce duymadığımız yüzlerce terimle dolu yazıları okumaktan, bize birbirinden çok da farklı görülmeyen lastikler arasında seçim yapmaya çalışmaktan, gönlümüze göre çeşit çeşit, renk renk araba aksesuarları ararken internette kaybolmaktan çok sıkılmamız. Bu iş bu kadar da zor olmak zorunda mı gerçekten? Biz kadınların kendi ayakları üzerinde kimseye ihtiyaç duymadan yaşadığı günümüz dünyasında, sırf kendi araçlarımızın dilinden anlamıyoruz diye sürekli başkalarından yardım beklememiz sizce de saçma değil mi?

High Heels for four Wheels Hazal Ulubaş
Hazal Ulubaş Bahçeşehir Üniversitesi Halkla İlişkiler (İngilizce)

Bundan sonra arabanızla ilgili neden yandığına anlam veremediğiniz uyarı ışıklarının neden yandığı ve  nasıl söndürüleceğinden tutun, doğru lastik seçiminin inceliklerine, keyifli bir sürüş deneyimi  için birbirinden özgün fikirlere, arabanızı gören herkesin kıskanmasına sebep olacak aksesuarlara hatta ve hatta nasıl lastik değiştireceğinizi anlatan bizzat bizim çektiğimiz eğlenceli videolara kadar aracınıza dair her şeyi, hemcinsleriniz olarak kendimize has tarzımızla anlatacağız. Bunu yaparken de işin içine olabildiğince neşe, eğlence ve tabi ki kadın ruhu katmaya çalışacağız.

Tek yapmanız gereken üyelik oluşturmak ve arkanıza yaslanıp bizi takip etmeye başlamak.

Unutamadan söyleyelim,tüm sorularınızı, önerilerinizi, merak ettiklerinizi, arayıp hiçbir yerde bulamadığınız araç aksesuarları taleplerinizi aşağıda yer alan mail adresimize iletebilirsiniz.

Xoxo – HHF4W

[email protected]

Yorum yok

Yorum bırak